Kursas, kurį galite pradėti iš karto!


ASMENINĖS RIBOS: raktas į savigarbą ir pagarbą!


Gautos žinios ir praktikos padės Jums sukurti ir išlaikyti asmenines ribas, pajausti daugiau pagarbos sau ir sustiprinti savivertę!

Sveikos asmeninės ribos reikalingos visur ir visada. Ir ypač tam, kad galėtumėm jaustis gerai, kad tvirtėtų mūsų savivertė, pasitikėjimas savimi, pagarba sau ir bendras pasitenkinimas gyvenimu.

Asmeninės ribos padeda mums geriau suprasti ir kitus žmones, suvokti, ką galime daryti, o ko geriau nereikėtų daryti, įvertinti vienų ar kitų veiksmų bei žodžių pasekmes.

Bet pagrindinė asmeninių ribų paskirtis – apginti savo nuomonę, išlaikyti savo poziciją ir pasakyti sau TAIP. Ir tai galioja ne tik santykiuose su artimiausiais žmonėmis, bet ir su kolegomis darbe, bičiuliais ar mažai pažįstamais žmonėmis.


Asmeninės ribos – tai lyg asmeninis kodeksas, leidžiantis kitiems suprasti, su kuo aš sutinku ir su kuo nesutinku, kaip aš leisiu su savimi elgtis ir ko jau nebekentėsiu.

Šis kursas bus Jums naudingas, jeigu:

 • Bandote “persiplėšti” tarp darbo, asmeninių santykių, šeimos ir kasdieninių pareigų.

 • Vienu metu norite padaryti viską, ką suplanavote, įvykdyti pažadus, patenkinti visų poreikius.

 • Nusimenate, kad trūksta laiko maloniems dalykams: paskaityti knygą, praleisti laiką su draugais ar pabūti vienumoje nejaučiant kaltės.

 • Nedrįstate apginti savo nuomonės ir sutinkate jos atsisakyti.

 • Nedrįstate pasakyti “ne” ten, kur reikėtų tai padaryti.

 • Jaučiate, kad artimieji, draugai, kolegos, vadovai, partneris leidžia sau daugiau nei Jūs norėtumėte, tačiau iki šiol nepavyko to pakeisti.

 • Jaučiate, kad bandymai apginti savo ribas sukuria konfliktus su aplinkiniais ir Jūs niekaip nerandate būdų kaip jas apginti konstruktyviai ir įtikinamai.

 • Jaučiate, kad gyvenate kitų žmonių poreikiais, o savuosius nustūmėte į šalį.

Pagrindinės kurso temos

  1. Kaip vyksta kursas?

  1. #1 PAMOKA | Kokios būna asmeninės ribos ir kaip sąveikauja su kontekstais?

  2. #1 pamokos santrauka

  3. #1 pamokos pasiūlymas kasdieninei praktikai

  4. #1 pamokos pasiūlymas užduotims

  1. #2 PAMOKA | Ribų tipai, resursai ir už ribas atsakingos emocijos

  2. #2 pamokos santrauka

  3. #2 pamokos pasiūlymas kasdieninei praktikai

  4. #2 pamokos pasiūlymas užduotims

  1. #3 PAMOKA | Ribos kaip siena, ribos ir amžius

  2. #3 pamokos santrauka

  3. #3 pamokos pasiūlymas užduotims

  1. #4 PAMOKA | Priklausomi santykiai ir kitos kliūtys

  2. #4 pamokos santrauka

  3. #4 pamokos pasiūlymas užduotims

  4. #4 pamokos praktika-vizualizacija "Aš leidžiu"

  1. #5 PAMOKA | Socialinės ribos ir užslėpti įsipareigojimai

  2. #5 pamokos santrauka

  3. #5 pamokos pasiūlymas užduotims

Iš viso kurse:

 • 8 pamokos video formatu (bendra trukmė daugiau nei 5 val.)
 • Pamokų santraukos PDF formatu.
 • Užduotys, praktikos, pasiūlymai ir rekomendacijos, auginančios atjautą sau ir savęs palaikymą.

Jeigu norite gyventi savo, o ne kitų žmonių gyvenimą, jeigu norite, kad Jūsų poreikiai būtų patenkinti, o santykiai su kitais žmonėmis būtų šilti ir draugiški...


Pasakykite sau TAIP ir sukurkite asmeninį kodeksą!


Šis kursas – tai puiki savipagalbos priemonė, siekiantiems suprasti kaip, kada ir kas peržengia Jūsų asmenines ribas, kaip to išvengti, išmokti pasakyti „ne“ ir nustoti kenkti sau.

Jeigu norite

 • SUKURTI

  vidinį komfortą ir pajausti taiką su savimi.

 • IŠMOKTI SAKYTI "NE"

  tiems reikalavimams, kurie atima iš Jūsų laiką ir energiją.

 • IŠMOKTI NUSTATYTI

  ribas, dovanojančias tikrą vidinę laisvę.

 • IŠMOKTI APGINTI

  savo nuomonę, tinkamai nustatyti ribas, nenuvertinant kito žmogaus norų ir poreikių.

 • SUPRASTI

  ko reikia Jūsų vidinei ramybei ir laimei bei darniems santykiams su aplinkiniais.

 • SUSTIPRINTI

  pasitikėjimą savimi, auginti savivertę ir pagarbą sau.

PRISIJUNKITE prie kurso dabar!

Kursą galite pradėti iš karto!  

Kursas yra skirtas savarankiškam darbui. 

 • Visos paskaitos ir medžiaga bus talpinama mokymų platformoje, prie kurios Jūs prisijungsite iš karto, kai įsigysite kursą. 
 • Pamokos į mokymų platformoje bus pasiekiamos iš karto, tad galėsite jas nagrinėti Jums patogiu tempu.
 • Peržiūrėti įrašus, atlikti pratimus ir užduotis, išmėginti technikas Jūs galėsite tada, kai tam turėsite laiko ir galimybių.
 • Audio ir PDF failus galėsite parsisiųsti į savo kompiuterį ar telefoną ir  išsisaugoti.
 • Visa medžiaga mokymų platformoje Jums bus pasiekiama 6 mėnesius nuo kurso pradžios.
 • Jeigu eigoje turėsite klausimų ar bus kas neaišku, visuomet galėsite parašyti el.paštu.


Ilona Tamošiūnienė

Konsultantė (psichologinis konsultavimas „Counselling & Psychology“ International Career Institute, Londonas), sertifikuota asmeninio ugdymo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos ir projekto “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, seniausios Kinijoje žmogaus vystymosi sistemos Džun Juan Čigongo praktikė.

Profesinės veiklos „lagaminėlyje“ šiandien jau esu sukaupusi:

 • daugiau nei 20 metų domėjimosi žmogaus psichologija,
 • daugiau nei 12 metų mokymosi, darbo su savimi ir gaunamų žinių taikymo praktikoje,
 • beveik 10 metų praktinio darbo su klientėmis,
 • daugiau nei 1000 pravestų asmeninių konsultacijų,
 • daugiau nei 200 pravestų seminarų ir programų, kuriose dalyvavo virš 2000 moterų.

Štai ką dalyvės kalba apie Ilonos mokymus:

Darbas su Jumis sugrąžino mane į gyvenimą!

Kristina

Ačiū Jums labai už jūsų energiją. Nežinau iš kur pas jus tiek kantrybės. Kai prisimenu save pradžioj, tai lyg į kiekvieną klausimą atsakymas buvo “nežinau” ar “niekas”, lydimas sunkių atodusių. Po truputį padėjot “atkasti” gyvybę manyje. Padėjote paprastai prisiminti, koks yra jausmas, kai randi tai, kas iš tikro yra mano noras, mano vertybė.

Kursas tikrai nerealus!

Vilma B.

Labai aiškiai, nuosekliai ir konkrečiai sudėliota medžiaga, išgryninti esminiai dalykai, kurie atvedė mus į tai, ką turime (tiksliau – nenorime turėti). Ir visas kursas vedamas su toookia Ilonos ramybe, leidžiant kiekvienai pačiai susivokti savo emocijose, įsitikinimuose, ir rasti būdus, kaip išeiti iš savo susikurtų kankinančių situacijų. Tūkstantis ačiūūū Ilonai už kursą! Abejojate ar verta dalyvauti kurse? Tikrai verta – sakau tai drąsiai, nes rezultatai tikrai pranoko visus mano lūkesčius.

Pranoko visus mano lūkesčius!

Ieva

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū.

Rekomenduoju, labai įdomu!

Danguolė

VRekomenduoju, labai įdomu.iskas labai taiklu, tiesiai į širdį, į protą – viskas tarsi apie mane. Ir be galo įdomu. Daug atradimų apie save, kurie nustebino. Programoje gavau žinojimą, kad yra raktas, kuriuo galiu atrakinti duris į savo vidinį aš. Man patiko ši programa apskritai kaip reiškinys, nes tiek daug informacijos, tokios gilios ir taiklios. Ir akivaizdu, kad ją pritaikant galima transformuotis ir pradėti gyventi tokį gyvenimą, kokio nori apie kokį svajoji, o kokį tau primeta kiti.

Tai, ką Jūs darote - nuostabu!

Silvija

Įkvėpti, pažadinti, sustiprinti moteris, kurios dažnai pavargusios, nusiminusios, praradusios viltį, o galbūt tiesiog pasimetusios. Niekada neturėjau mokytojo, nežinau, kas tai, bet tai, ką jūs darot ir kuo pasidalinat, veikia mano gyvenime, išlaisvina ir moko mylėti ne tik save, bet ir kiekvieną žmogų, atsiverti ir ištikrųjų pamatyti. Labai Jums ačiū.

Jūsų darbas labai svarbus!

Natalija

Jau kurį laiką planuoju parašyti laišką ir padėkoti už Jūsų SVARBŲ DARBĄ, kuris apvertė mano gyvenimą aukštyn kojomis, gerąja to žodžio prasme. Dabar pasaulį matau visiškai kitomis spalvomis, nėra vien tik balta arba juoda, nėra blogo arba gero žmogaus. Jei jaučiuosi negerai ar turiu konfliktą, atsigręžiu į save ir analizuoju savo veiksmus, savo poziciją ir pasinaudodama Jūsų duotais įrankiais dirbu su emocijomis, įsitikinimais ir kt. Stebuklingai išgaravo poreikis kaltinti kitus ir neprisiimti atsakomybės už tai kas vyksta mano gyvenime.

Mano gyvenimas keičiasi!

Rasa

Po ilgo ieškojimo galų gale radau tai, ko ieškojau. Kai pradėjau draugauti su Ilona, spalvos buvo „balta ir juoda“, „gerai arba blogai“, „taip ir ne arba dar nežinau“. Pradėjau suvokti ir keistis. Mano gyvenimas tapo visavertis. Jos mokymuose gavau atsakymus į savo gyvenimo pilnatvę, praturtinau save vidiniais resursais. Išmokau nekontroliuoti kitų, nemanipuliuoti, gyvenimas įgijo greitį, išmokau gyventi čia ir dabar…labai, labai, labai daug žinių ir praktikos.

Tai veikia!

Laura

Linkiu ir toliau padėti žmonėms surasti save! Nuo to pasaulis taps tik gražesnis! Ir tariu nuoširdų ačiū už žodžius, kurie man padėjo atrasti save ir dabar aš jauciuosi viduje rami ir saugi, kokia visada norėjau būti, ir visada žinojau kad būsiu, tik va protas gesino širdies balsą ir trukdė būti savimi. O mano vyras, nors ir negalėdamas įvardinti kodėl, bet pasakė, kad aš labai pasikeičiau ir kad pati nuo to kaifuoju, o taip ir yra!!!!

Pasirinkite daugiau džiaugsmo teikiantį gyvenimą!
Jeigu turite klausimų, rašykite el.paštu ilona.tamosiuniene@drasagyventi.lt arba skambinkite tel. nr. +370 624 66482