Mini-kursas, kurį galite pradėti iš karto!


ATJAUTA: gerumo sau jėga!


Sužinokite, kaip nustoti save bausti ir išsiugdyti palaikantį santykį su savimi!

Gyvenimas būna visoks. Kartais draugiškas ir palankus, o kartais „prasivažiuoja“ mumis taip, kad nežinia, kaip po to save „susirinkti“. Ir kai sunkumai, nesėkmės, klaidos nutinka kitam žmogui, impulsas padėti jam dažniausiai randasi. Būti drauge, atjausti, palaikyti. Jei ne iš širdies gelmių, tai bent jau iš noro savo ir kitų akyse geru žmogumi pasilikti.

Tik bet kuris gerumas dažniausiai baigiasi tada, kai nutinka savos klaidos, nesėkmės, sunkumai. Negalima savęs gailėti, negalima savęs atjausti, palaikyti ir suprasti, nes tapsi, žmogau, egoistu, savanaudžiu, išskysi ir nieko nebepadarysi. Jeigu savęs nekaltinsi, nebausi, botagu nevarysi, tai nieko ir nebus. Todėl susiimk, prisiversk, kentėk dantis sukandęs, ir gal kaip nors…

Jeigu tikite, kad tada, kai Jums nepasiseka, kai suklystate ar nutinka sunkumai geriausias būdas elgtis su savimi – tai kaltinimai, bausmės ir prievarta prieš save, išklausykite šį trumpąjį kursą.


Tai gali Jums padėti kitaip pažvelgti į atjautą sau, savęs palaikymą ir gerumą savo atžvilgiu. Pamatyti save kitaip. Būti už save, būti savo pusėje. Ir padėti skleistis tai jėgai, kuri slypi gerume sau!

 

Ką gausite šiame kurse?

 • Suprasite emocinio skausmo priežastis ir mechanizmus.

 • Sužinosite būdus, kuriais vengiate susitikti su savo išgyvenimais.

 • Gausite praktiką, padėsiančią auginti vidinę palaikančią dalį.

 • Suvoksite, kas yra tikroji atjauta sau ir kuo ji naudinga.

 • Sužinosite, kodėl atsiranda gailestis sau, kada jis yra natūralus ir net naudingas, o kada – toksiškas išgyvenimas.

 • Gausite praktiką, kuri padės mažinti gailesčio sau apraiškas.

 • Sužinosite, be kokių aspektų atjauta yra neįmanoma.

 • Gausite algoritmą kasdieninei atjautos praktikai.

 • Sužinosite, kas blokuoja atjautos procesą, ir suprasite, kaip su tuo būti.

 • Gausite papildomas praktikas, padėsiančias kurti šiltesnį ir draugiškesnį santykį su savimi.

Pagrindinės kurso temos

  1. Kaip vyksta kursas?

  1. #1 PAMOKA | Kas yra emocinis skausmas ir kaip mes jo vengiame?

  2. #1 pamokos santrauka

  3. #1 pamokos pasiūlymas užduotims

  1. #2 PAMOKA | Kada gailestis yra natūralus, o kada virsta toksišku?

  2. #2 pamokos santrauka

  1. #3 PAMOKA | Trys atjautos aspektai ir atjautos praktika

  2. #3 pamokos santrauka

  1. #4 PAMOKA | Kodėl sunku save atjausti ir ką su tuo daryti?

  2. #4 pamokos santrauka

Iš viso kurse:

 • 4 pamokos video formatu (bendra trukmė daugiau nei 3 val.)
 • Pamokų santraukos PDF formatu.
 • Praktikos, pasiūlymai ir rekomendacijos, auginančios atjautą sau ir savęs palaikymą.

PRISIJUNKITE prie kurso dabar ir auginkite atjautą sau!

Kursą galite pradėti iš karto!  

Kursas yra skirtas savarankiškam darbui. 

 • Visos paskaitos ir medžiaga bus talpinama mokymų platformoje, prie kurios Jūs prisijungsite iš karto, kai įsigysite kursą. 
 • Pamokos į mokymų platformoje bus pasiekiamos iš karto, tad galėsite jas nagrinėti Jums patogiu tempu.
 • Peržiūrėti įrašus, atlikti pratimus ir užduotis, išmėginti technikas Jūs galėsite tada, kai tam turėsite laiko ir galimybių.
 • Audio ir PDF failus galėsite parsisiųsti į savo kompiuterį ar telefoną ir  išsisaugoti.
 • Visa medžiaga mokymų platformoje Jums bus pasiekiama 6 mėnesius nuo kurso pradžios.
 • Jeigu eigoje turėsite klausimų ar bus kas neaišku, visuomet galėsite parašyti el.paštu.


Ilona Tamošiūnienė

Konsultantė (psichologinis konsultavimas „Counselling & Psychology“ International Career Institute, Londonas), sertifikuota asmeninio ugdymo specialistė (Professional Coach ICU), rašytoja, knygos ir projekto “Drąsa gyventi” autorė, lektorė, identiteto instituto „iGrow“ dėstytoja, seniausios Kinijoje žmogaus vystymosi sistemos Džun Juan Čigongo praktikė.

Profesinės veiklos „lagaminėlyje“ šiandien jau esu sukaupusi:

 • daugiau nei 20 metų domėjimosi žmogaus psichologija,
 • daugiau nei 12 metų mokymosi, darbo su savimi ir gaunamų žinių taikymo praktikoje,
 • beveik 10 metų praktinio darbo su klientėmis,
 • daugiau nei 1000 pravestų asmeninių konsultacijų,
 • daugiau nei 200 pravestų seminarų ir programų, kuriose dalyvavo virš 2000 moterų.

Štai ką dalyvės kalba apie Ilonos mokymus:

Darbas su Jumis sugrąžino mane į gyvenimą!

Kristina

Ačiū Jums labai už jūsų energiją. Nežinau iš kur pas jus tiek kantrybės. Kai prisimenu save pradžioj, tai lyg į kiekvieną klausimą atsakymas buvo “nežinau” ar “niekas”, lydimas sunkių atodusių. Po truputį padėjot “atkasti” gyvybę manyje. Padėjote paprastai prisiminti, koks yra jausmas, kai randi tai, kas iš tikro yra mano noras, mano vertybė.

Kursas tikrai nerealus!

Vilma B.

Labai aiškiai, nuosekliai ir konkrečiai sudėliota medžiaga, išgryninti esminiai dalykai, kurie atvedė mus į tai, ką turime (tiksliau – nenorime turėti). Ir visas kursas vedamas su toookia Ilonos ramybe, leidžiant kiekvienai pačiai susivokti savo emocijose, įsitikinimuose, ir rasti būdus, kaip išeiti iš savo susikurtų kankinančių situacijų. Tūkstantis ačiūūū Ilonai už kursą! Abejojate ar verta dalyvauti kurse? Tikrai verta – sakau tai drąsiai, nes rezultatai tikrai pranoko visus mano lūkesčius.

Pranoko visus mano lūkesčius!

Ieva

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū.

Rekomenduoju, labai įdomu!

Danguolė

VRekomenduoju, labai įdomu.iskas labai taiklu, tiesiai į širdį, į protą – viskas tarsi apie mane. Ir be galo įdomu. Daug atradimų apie save, kurie nustebino. Programoje gavau žinojimą, kad yra raktas, kuriuo galiu atrakinti duris į savo vidinį aš. Man patiko ši programa apskritai kaip reiškinys, nes tiek daug informacijos, tokios gilios ir taiklios. Ir akivaizdu, kad ją pritaikant galima transformuotis ir pradėti gyventi tokį gyvenimą, kokio nori apie kokį svajoji, o kokį tau primeta kiti.

Tai, ką Jūs darote - nuostabu!

Silvija

Įkvėpti, pažadinti, sustiprinti moteris, kurios dažnai pavargusios, nusiminusios, praradusios viltį, o galbūt tiesiog pasimetusios. Niekada neturėjau mokytojo, nežinau, kas tai, bet tai, ką jūs darot ir kuo pasidalinat, veikia mano gyvenime, išlaisvina ir moko mylėti ne tik save, bet ir kiekvieną žmogų, atsiverti ir ištikrųjų pamatyti. Labai Jums ačiū.

Jūsų darbas labai svarbus!

Natalija

Jau kurį laiką planuoju parašyti laišką ir padėkoti už Jūsų SVARBŲ DARBĄ, kuris apvertė mano gyvenimą aukštyn kojomis, gerąja to žodžio prasme. Dabar pasaulį matau visiškai kitomis spalvomis, nėra vien tik balta arba juoda, nėra blogo arba gero žmogaus. Jei jaučiuosi negerai ar turiu konfliktą, atsigręžiu į save ir analizuoju savo veiksmus, savo poziciją ir pasinaudodama Jūsų duotais įrankiais dirbu su emocijomis, įsitikinimais ir kt. Stebuklingai išgaravo poreikis kaltinti kitus ir neprisiimti atsakomybės už tai kas vyksta mano gyvenime.

Mano gyvenimas keičiasi!

Rasa

Po ilgo ieškojimo galų gale radau tai, ko ieškojau. Kai pradėjau draugauti su Ilona, spalvos buvo „balta ir juoda“, „gerai arba blogai“, „taip ir ne arba dar nežinau“. Pradėjau suvokti ir keistis. Mano gyvenimas tapo visavertis. Jos mokymuose gavau atsakymus į savo gyvenimo pilnatvę, praturtinau save vidiniais resursais. Išmokau nekontroliuoti kitų, nemanipuliuoti, gyvenimas įgijo greitį, išmokau gyventi čia ir dabar…labai, labai, labai daug žinių ir praktikos.

Tai veikia!

Laura

Linkiu ir toliau padėti žmonėms surasti save! Nuo to pasaulis taps tik gražesnis! Ir tariu nuoširdų ačiū už žodžius, kurie man padėjo atrasti save ir dabar aš jauciuosi viduje rami ir saugi, kokia visada norėjau būti, ir visada žinojau kad būsiu, tik va protas gesino širdies balsą ir trukdė būti savimi. O mano vyras, nors ir negalėdamas įvardinti kodėl, bet pasakė, kad aš labai pasikeičiau ir kad pati nuo to kaifuoju, o taip ir yra!!!!

Duokite sau palaikymo ir atjautos!
Jeigu turite klausimų, rašykite el.paštu ilona.tamosiuniene@drasagyventi.lt arba skambinkite tel. nr. +370 624 66482